| « Gouden medaille voor Christa!!!! | Toch een nerd » |
Eén nacht alleen
nou ja één, het worden er wel meer denk ik zo maar.
Want Christa werkt nou eenmaal een aantal dagen in Den Haag en blijft daar dan slapen.
Niet dat ik het heel erg vind om alleen in bed te liggen maar het zou zo lekker zijn als ik dan slaap.
Na een paar uur vruchteloos in bed te hebben gelegen er maar uitgekomen en de computer aangezet om iets te doen te hebben want die on-line scabblelaars schijnen wel te slapen. VIER spelletjes en niet één die wat doet. ![]()
Maar ik ben maar wel wat gaan doen. Foto's scannen voor het digitale album.
De eerste van vandaag, ja ook s-nachts is het vandaag, waren een aantal foto's van de camping in Mol.
In origine was het alleen maar een soort garage box. Geleverd door een firma uit Hardinxveld die zich erg verslikte in het afleveren in België. Dat hadden ze nooit gedaan. Na een aantal uren bij de grens te hebben gestaan hebben ze ook nog invoerrechten moeten betalen. Ik denk ook dat ze het hierna nooit meer hebben gedaan.
Hier zie je wel de ontwikkeling van dat huisje. Eerst was er alleen een verbouwde garagebox,
dan zie je dat ze druk bezig zijn met de verbouwing, die Autobianchi die je daar ziet heeft daarvoor veel zwaar werk gedaan,
om daarna een deel van de nieuwe aanbouw te kunnen zien.
De pilaren op de voorgrond zijn ook eigenbouw, net als de bank die door de boom nog net zichtbaar is.




Reacties